Awaria na drodze prowadzącej ze Słupska do Ustki powoduje kłopoty dla kierowców

Poranną podróż samochodem pomiędzy miastami Słupsk i Ustka przypłaciło wielu kierowców nieoczekiwanymi trudnościami. Wszystko za sprawą niefortunnego incydentu na drodze, do którego doszło około godziny 8. Zderzenie, w którym uczestniczyły trzy pojazdy, spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu. Policja zidentyfikowała 59-letniego mężczyznę prowadzącego skodę jako osobę, która najprawdopodobniej spowodowała wypadek, przekraczając linię rozdzielającą pasy ruchu i zderzając się z dwoma innymi pojazdami – oplem i hyundaiem.

Incydent miał miejsce w Bydlinie, na popularnej trasie prowadzącej ze Słupska do Ustki. Około godziny 8 rano służby policyjne otrzymały informacje o sytuacji na drodze. Jak się okazało, 59-letni kierowca skody jadący w kierunku Ustki stracił panowanie nad swoim pojazdem. Efektem było uderzenie w dwa samochody marki Opel i Hyundai jadące w przeciwnym kierunku. W wyniku zdarzenia jeden z samochodów został zepchnięty z drogi.

Na szczęście, wszyscy uczestnicy tego dramatycznego wydarzenia byli trzeźwi. Policjanci cały czas pracują na miejscu zdarzenia, aby doprecyzować wszystkie okoliczności i wyjaśnić dokładny przebieg wypadku. Mł. asp. Jakub Bagiński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, zaapelował jednocześnie do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.