Ustka Mikołajki

Mikołajki i Kiermasz Świąteczny w Ustce

Świąteczna atmosfera, jak co roku zawitała do Ustki. Już w najbliższy piątek 2 grudnia rozpocznie się IX Uliczny Kiermasz Świąteczny. Potrwa on przed dwa grudniowe weekendy, podczas których, będzie możliwość zrobić przedświąteczne zakupy i spróbować domowych przysmaków. Usteckie Mikołajki natomiast zaplanowano na sobotę 3 grudnia. Od godziny 16:30 tego dnia najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji.

Okres świąteczny to wyjątkowy czas, szczególnie dla dzieci, które spodziewać się mogą już w najbliższą sobotę wielu atrakcji. Mikołajkowy program zawiera m.in. inscenizację świąteczną „W Krainie Zabawek” i wiele animacji dla najmłodszych. Nie zabraknie również obowiązkowej wizyty Świętego Mikołaja.

W dwa pierwsze grudniowe weekendy natomiast miasto zaprasza na Plac Dąbrowskiego w Ustce, gdzie odbywał się będzie IX Uliczny Kiermasz Świąteczny. Podczas trwania wydarzenia w miejscu odwiedzić będzie można stoiska z rękodziełem, domowymi przysmakami i  przetworami. Rozgrzać się będzie można również przy grzańcu lub świątecznej herbacie. W najbliższy weekend wesprzeć będzie można przy tym również zbiórkę dedykowaną na domy tymczasowe dla zwierząt.