Świąteczny upominek

Akcja “Świąteczny upominek dla Seniora” w Ustce 

Z myślą o samotnych seniorach zamieszkujących Ustkę, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej organizuję akcje “Świąteczny upominek dla Seniora”.  Osoby pragnące podarować trochę ciepła w okresie świątecznym, mogą do dziś (19 grudnia) wesprzeć działania. 

Już po raz drugi Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce organizuję akcję, która pozwala nieść dobro i serdeczność w okresie świątecznym. Każdy w tym czasie, może stać się Świętym Mikołajem i podarować uśmiech samotnym seniorom. “Świąteczny upominek dla Seniora” pomaga zmienić smutną rzeczywistość i wnieść do ich życia wiarę w drugiego człowieka. Nie potrzeba wiele – ciepłe skarpety, kubek kawy, dobra książka, czekolada, aby wypełnić ten czas dobrem i spowodować uśmiech na twarzach seniorów. 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje dary, które trafią do usteckich seniorów do 19 grudnia. Jedynym wymogiem jest przyniesienie rzeczy nowych lub niemających żadnych oznak użytkowania. Pracownicy MOPS-u zachęcają również, aby dołączyć do prezentów życzenia lub przekazać laurki i kartki świąteczne w wykonaniu dzieci. Pamiętajmy, że przekazane przez nas dobro, wraca ze zdwojoną siłą.