Dzień Mieszkańca Ustki: Sport, zabawa i muzyka na terenie Ośrodka Sportu i Rozwoju

Pod znakomitym okrzykiem „Jestem z Ustki!” miasto wraz z Ośrodkiem Sportu i Rozwoju (OSiR) planuje celebrować Dzień Mieszkańca, który odbędzie się w sobotę, 16 września. Organizatorzy imprezy gwarantują niezapomniane chwile pełne zabawy, energicznych rywalizacji sportowych, smakowitego poczęstunku oraz harmonijnej muzyki.

Wydarzenie ma miejsce na placu integracyjnym przy siedzibie OSiR-u na ulicy Grunwaldzkiej w Ustce. Przygotowano szereg atrakcji dla uczestników. Od godziny 16 dzieci będą mogły skorzystać z różnorodnych rozrywek w specjalnie dla nich przygotowanej strefie. Na najmłodszych czekają dmuchane zjeżdżalnie, urozmaicone animacje, różnorodne gry i zabawy, a także stoisko z kolorową watą cukrową i pysznym popcornem.

Natomiast dla rodziców i opiekunów przewidziano kawiarniany stolik pełen wyśmienitych ciast, które piekli sami urzędnicy. Dodatkowo uczestnicy będą mogli uwiecznić te wyjątkowe chwile w fotobudce 360, dzięki czemu każdy z nich będzie mógł zabrać do domu piękną pamiątkę. A o godzinie 18 wszyscy będą mogli cieszyć się ogniskiem z kiełbaskami – zachęca Eliza Mordal, rzeczniczka usteckiego ratusza.